Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

DYREKTOR SZKOŁY:
Iwona Niegowska - chemia

NAUCZUCIELE

stanowisko

klasa/ dodatkowe funkcje

1.

Buraczyńska Aleksandra

N-l edukacji wczesnoszkolnego

 wychowawca klasy 2,

j. polski klasa 5a, gazeta "Górale"

2.

Chochlewicz Anna

Nauczyciel religii

 

3.

Czerwiec Jacek

N-l wychowania fizycznego

 

4.

Dębska Hanna

N-l przyroda, biologia

 

5.

Gaszczyńska –Płuciennik Marta

Pedagog szkolny

 

6.

Goszczyńska Wanda

N-l geografii

 

7.

Januszewska Katarzyna

N-l muzyki, plastyki, techniki,

wychowawca klasy 6a, chór szkolny, 

8.

Kasińska Elżbieta

N-l wychowania przedszkolnego

wychowawca oddział przedszkolny

9.

Kępczyńska Agnieszka

N-l współorganizujący kształcenie

wspomaganie w klasie 3, gazeta "Górale"

10.

Kozmana Marzena

N-l edukacji wczesnoszkolnego

wychowawca klasy 1

11.

Kołacińska Justyna

N-l języka polskiego, 

wychowawca klasy 4

12.

Kopeć Joanna

N-l historii, WOS-u, języka polskiego, 

wychowawca klasy 7

13.

Leśniewska Marta

N-l matematyki, 

wychowawca klasy 5b

14.

Łoszewska Beata

N-l edukacji wczesnoszkolnego

wychowawca klasy 3

15.

Marzec Jacek

N-l edukacji dla bezpieczeństwa

 

16.

Maszczyk Iwona

N-l współorganizujący kształcenie, świetlica integracyjna

 rewalidacja, wpomaganie w klasie 5b,  

17.

Niegowska Iwona

Dyrektor szkoły, N-l chemii

 

18.

Nowakowska Renata

N-l edukacji wczesnoszkolnego

urlop zdrowotny

19.

Nowakowski Andrzej

N-l fizyki, informatyki

opiekun strony internetowej

20.

Radecka-Kohn Małgorzata

N-l bibliotekarz, świetlica

 opiekun strony internetowej, samorząd uczniowski, poczet sztandarowy

21.

Romanowicz Lidia

logopeda

 

22.

Rękawek Agata

Psycholog szkolny

 

23.

Rojek Kamila

N-l języka angielskiego

 

24.

Stępień Daniel

N-l wychowania fizycznego, integracja sensoryczna, 

 wychowawca klasy 5a

25.

Szmajdewicz Barbara

N-l języka angielskiego

urlop zdrowotny

26.

Syzdek Eugeniusz

N-l matematyki

 

27.

Tulo Małgorzata

N-l języka niemieckiego, 

 wychowawca klasy 8

28.

Wierzbicka Lidia

N-l doradztwa zawodowego, świetlica

 

29.

Wołkiewicz Hanna

N-l języka polskiego, 

 wychowawca klasy 6b

30.

Wypychowicz Agnieszka

N-l języka angielskiego

 samorząd uczniowski, sprzęt nagłaśniający, ED, WDŻR, 

 

    •  

 

,